Boží chalupa


Boží chalupa se nachází v klidné části města Boží Dar v srdci Krušných hor (1 028 m). Místo je známé díky známé Ježíškově stezce, Národní přírodní rezervaci Božídarské rašeliniště, Trail park Klínovec nebo historické štoly. Nedaleko najdete obchod s potravinami U Čády nebo dětský lyžařský areál. Rodinám s dětmi tedy nabízí příjemné celoroční vyžití.

V případě zájmu je možné pronajmout celou chatu (kapacita 17 osob). K dispozici je soukromý apartmán vybavený dvěma samostatnými pokoji, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou (kapacita až 6 osob). Ve druhém patře jsou tři pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj) – každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Je zde útulný obývací pokoj s kachlovými kamny, dále je zde plně vybavená kuchyň. V celém objektu je wi-fi připojení.

Co nabízíme? Ubytujte se v soukromí i na horách

Jak to u nás vypadá? Projďete si galerii

 

Kde nás najdete?


Do navigace si zadejte adresu Boží dar ev. č. 26 nebo tyto souřadnice (Mapy Google).

Nedaleko chalupy jsou pro naše hosty dvě parkovací místa (18 metrů). Veřejné parkoviště je naproti čerpací stanici (2 minuty autem).

 

Napište nám

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Na základě Nařízení EU 2016/679 (dále jen GDPR) vám sdělujeme informace o zpracování osobních údajů hostů, ke kterému dochází v souvislosti s pobytem.

Jde o údaje, které předáváte ubytovateli pro zápis do Knihy hostů.

Údaje jsou používány i pro plnění právních povinností vůči Obecnímu úřadu, Cizinecké policii a Finančnímu úřadu. Nemáme v úmyslu vaše osobní údaje předávat mimo EU nebo nějaké mezinárodní organizaci.

Poskytnutí osobních údajů pro účely ubytování je zákonným požadavkem, subjekt má povinnost osobní údaje poskytnout na základě § 3 odst. 4 zákona o místních poplatcích. V případě neposkytnutí těchto údajů není možné subjekt údajů ubytovat nebo sepsat smlouvu o pronájmu. Máte právo na podání stížnosti u dozorového úřadu. Evropský sbor pro ochranu osobních údajů, úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ).

Účel zpracování: Ubytovací služby
Právním základem pro zpracování, které ubytovacímu zařízení ukládá zákon nebo jiná právní norma – jedná se o zpracování prováděné na základě právního důvodu uvedeného v čl. 6 odst. 1 písm. c) Obecného nařízení (GDPR), tj. zpracování nezbytné. Evidenční knihu ubytovaných hostů je ubytovatel povinen uchovat po dobu 6 let od provedení posledního zápisu.

Rozsah zpracování osobních údajů:
Od subjektů se zpracovávají tyto údaje: jméno a příjmení, adresa trvalého pobytu či místa trvalého bydliště v zahraničí, číslo OP nebo cestovního dokladu, doba ubytování, účel pobytu.

Adresa místa zpracování osobních údajů: Boží Dar 26, 362 62.

Kontaktní údaje: správcem osobních údajů je 

Kontaktní údaje na osobu odpovědnou za ochranu osobních údajů jsou:

Správce prohlašuje, že přijal veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů. K osobním údajům mají přístup pouze jím pověřené osoby.